(097) 077-00-33, (073) 054-04-07 Пн - Пт 9:00 - 19:00

Хто ми

 Наша адреса сайту: https://www.artica.com.ua. 

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою 

Коментарі
Якщо відвідувач залишає коментар на сайті, ми збираємо дані вказані у формі коментаря, а також IP адреса відвідувача і дані user – agent браузеру з метою визначення спаму. Анонимизирована строка, що створюється з вашої адреси email (“хеш”) може надаватися сервісу Gravatar, щоб визначити чи використовуєте ви його. Політика конфіденційності Gravatar доступна тут: https://automattic.com/privacy/ . Після схвалення коментаря ваше зображення профілю буде видимим публічно в контексті вашого коментаря. 

Медіафайли

 Якщо ви зареєстрований користувач і завантажуєте фотографії на сайт, вам можливо слід уникати завантаження зображень з метаданими EXIF, оскільки вони можуть містити дані вашого місцерозташування по GPS. Відвідувачі можуть витягнути цю інформацію викачавши зображення з сайту. 

Форми контактів 

Куки 

Якщо ви залишаєте комментар

Якщо ви залишаєте коментар на нашому сайті, ви можете включити збереження вашого імені, адреси email і вебсайту в куки. Це робиться для вашої зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці куки зберігаються впродовж одного року. Якщо у вас є обліковий запис на сайті і ви увійдете до неї, ми встановимо тимчасовий куки для визначення підтримки куки вашим браузером, куки не містить ніякої особистої інформації і віддаляється при закритті вашого браузеру. При вході в обліковий запис ми також встановлюємо декілька куки з даними входу і налаштуваннями екрану. Куки входу зберігаються впродовж двох днів, куки з налаштуваннями екрану – рік. Якщо ви виберете можливість “Запам’ятати мене”, дані про вхід зберігатимуться впродовж двох тижнів. При виході з облікового запису куки входу будуть видалені. При редагуванні або публікації статті у браузері буде збережений додатковий куки, він не містить персональних даних і містить тільки ID запису відредагованою вами.

Вбудовуваний вміст інших вебсайтів 

Статті на цьому сайті можуть включати вбудовуваний вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін.), подібний вміст поводиться так само, як якби відвідувач зайшов на інший сайт. Ці сайти можуть збирати дані про вас, використати куки, впроваджувати додаткове відстежування третьою стороною і стежити за вашою взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстежування взаємодії, якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

Веб-аналітика 

З ким ми ділимося вашими даними 

Як довго ми зберігаємо ваші дані 

Якщо ви залишаєте коментар, то сам коментар і його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати і схвалювати подальші коментарі автоматично, замість розміщення їх у чергу на схвалення. Для користувачів з реєстрацією на нашому сайті ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують у своєму профілі. Усі користувачі можуть бачити, редагувати або видалити свою інформацію з профілю у будь-який час. Адміністрація вебсайту також може бачити і змінювати цю інформацію.

Куди ми відправляємо ваші
Коментарі користувачів можуть перевірятися автоматичним сервісом визначення спаму. 
Ваша контактна інформація – використовується лише для обробки та відправки ваших замовлень!
 

 

×

Cart

Передзвоніть мені