(097) 077-00-33, (073) 054-04-07 Пн - Пт 9:00 - 19:00

Виникли запитання?

Запитання та відповіді

Ми зібрали запитання, які найчастіше задають покупці. Якщо відповідь не знайдеться, Ви можете написати або зателефонувати нам.

Тривалість світіння пофарбованої поверхні залежить в першу чергу від яскравості джерела світла і тривалості заряду під ним та кольору фарби. Найбільш яскравими та тривалими по світінню є такі кольори фарби як: Класика та Класика 2. Вони здатні яскраво світитися до 8-12 годин (ефективне світіння) та повністю згасають через майже 40 годин. На сонці та під ультрафіолетом фарба заряджається найшвидше.

Функцію світло накопичення та світіння в темряві виконує пігмент власного виробництва люмінофор ТАТ33. Термін його придатності майже 200 років і при цьому він не втрачає свої властивості в продовж цього терміну. Пофарбована поверхня буде весь час світитися однаково яскраво та тривало.

В будь-якому виді фасування фарба постачається в розділеному вигляді – база (рідка основа) та пігмент (порошкоподібний). Це в першу чергу зроблено для збільшення терміну зберігання фарби, також ви маєте змогу готувати необхідну кількість фарби для роботи, все інше буде довго зберігатися до наступної необхідності. Також не має необхідності додатково купувати лак та інші прозорі захисні засоби, щоб захистити пофарбовану поверхню. Для цього ви просто можете використати окремо базу без пігменту. Складові фарби розраховані спеціально, щоб вистачило на всі види роботи.

Більшість видів фарб наносяться пензликом, валиком, тампоном, напиленням, зануренням. Окремі фарби для шовкографії наносяться відповідно через шовкотрафарет.

Найбільш яскравими та тривалими по світінню є такі кольори фарби як: Класика та Класика 2. Вони здатні яскраво світитися до 8-12 годин (ефективне світіння) та повністю згасають через майже 40 годин.

Всі складові фарби є безпечними для людини: вони не радіоактивні, не токсичні, не вогненебезпечні. Вся наша продукція сертифікована та має всі необхідні документи, які ми можемо додати до вашого замовлення при необхідності.

Наприклад, фарба для Body Art наноситься на шкіру людини та не викликає ніяких негативних реакцій.

Для людей з пониженим порогом до алергічних реакцій є спеціальна лінія фарб «ECO» для внутрішніх та зовнішніх робіт. Вона повністю гіпоалергенна, без різких запахів, під час роботи не має необхідності в провітрюванні помешкання.

Будь-які джерела світла (штучні або природні) здатні заряджати фарбу. На сонці та під ультрафіолетом фарба заряджається найшвидше.

Все залежить від поверхні, що будете фарбувати. Металеві та пластикові поверхні для тюнінгування авто, мотоциклетних шоломів, наприклад, та інше потребують правильної підготовки, в тому числі і ґрунтування (ми додаємо необхідну технологічну документацію при замовленні даного типу фарби). В інших випадках – залежить від вашого бажання. Потрібно тільки запам’ятати, що ефект світіння в темряві краще проявляється на світлих поверхнях, на темних – світіння менш яскраве.

Для додаткового захисту пігменту фарби, зменшення шороховатості та, при необхідності, збільшення глянцю поверхні рекомендується наносити захисні шари на пофарбований матеріал. Але  не має необхідності додатково купувати лак та інші прозорі захисні засоби. Для цього ви просто можете використати окремо базу без пігменту. Складові фарби розраховані спеціально, щоб вистачило на всі види роботи.В будь-якому виді фасування фарба постачається в розділеному вигляді – база (рідка основа) та пігмент (порошкоподібний). Це в першу чергу зроблено для збільшення терміну зберігання фарби, також ви маєте змогу готувати необхідну кількість фарби для роботи, все інше буде довго зберігатися до наступної необхідності.

Флуоресцентна фарба яскрава та насичена («кислотні відтінки») при звичайному освітленні, а під ультрафіолетовим освітленням яскраво світяться відповідним до кольору світінням. В повній темряві вона не помітна.

Люмінесцентна фарба додатково до властивостей флуоресцентної – накопичує енергію від освітлення і в темряві автономно світиться. Під ультрафіолетом де-які кольори менш яскраво світяться в порівнянні з флуоресцентною (детальніше можете дізнатись, зв’язавшись з нашими менеджерами).

×

Cart

Передзвоніть мені